Yavuzeli Haber |

Genç Muhtar Hanifi Güzel’den Ramazan Bayramı Mesajı

Genç Muhtar Hanifi Güzel’den Ramazan Bayramı Mesajı
4.855 views
26 Mayıs 2020 - 21:06

Yavuzeli Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hanifi Güzel Ramazan Bayram dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Yavuzeli Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Hanifi Güzel, mesajında; 11 ayın sultanı Ramazan ayına veda ederken, Ramazan Bayramına kavuşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; bizi biz yapan değerlerimizi yaşatarak, gelecek nesillere aktarmamız ve kültürel zenginliklerimizin yaşatılması içinde oldukça önemlidir.

Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması ve birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğimizi güçlendiren bu güzel Ramazan Bayram coşkusunun başta Yavuzeli cumhuriyet mahallesi sakinlerine ilçemize, Gaziantep ilimize, Ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyor, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.